Про нас

Історія появи організації УПАК.

Міжнародна поліцейська автомобільна корпорація існує вже більше 90 років.

У 1930 році офіцер поліції в Гамбурзі (Німеччина) - пізніше полковник поліції, Річард Вебер, - запропонував ідею, щоб поліцейські всіх країн спілкувалися між собою і обмінювалися досвідом в організаційній сфері та конкретно в боротьбі зі злочинністю. Так зародилася ідея створення Міжнародної поліцейської авто-корпорації і «Зоряних поліцейських авто-мото пробігів». Перший «Зоряний поліцейський авто-мото пробіг» відбувся в червні 1930 з ініціативи німецьких поліцейських органів та з більш ніж 500-ми учасниками з країн Північної Європи, Австрії, Чехії та Словаччини.

Центральний офіс Міжнародної поліцейської авто-корпорації (IPMC) знаходиться в Інсбруку, Австрія. До її складу входить 14 країн Європи.

IPMC проводить міжнародні поліцейські змагання та чемпіонати (Police Motor Rally, Uiform Police Rally, Police Football, Police Shooting), допомагає пенсионерам, ветеранам поліції , надає підтримку сім'ям постраждалих і загиблих співробітників міліції.

Для реалізації подібних проектів в Україні, на базі досвіду іноземних колег, була створена організація УПАК - Українська поліцейська автомобільна корпорація.

У 2003 році група однодумців вищого офіцерського складу МВС, на чолі з полковником міліції Костоусовим Юрієм Петровичем, створили благодійний фонд УПАК. У 2004 році УПАК вступив в Міжнародну поліцейську мото-корпорацію IPMC ставши 163 клубом PMC Ukraine.

"Українська поліцейська автомобільна корпорація" (УПАК) – міжнародна громадська благодійна недержавна неприбуткова організація.


Місія організації – забезпечити ефективну взаємодію суспільства, бізнесу та правоохоронних органів для вдосконалення безпеки в Україні.

Основним напрямками діяльності фонду в 2014-2015 рр. є вдосконалення системи безпеки в країні.

Крім проекту «Спільний захист - професійні дільничні» УПАК веде активну громадську і благодійну діяльність.

 1. Ми залучаємо і реалізуємо благодійні проекти, націлені на зміцнення безпеки в Україні.
  Зараз в країні напружена ситуація, триває протистояння на сході, зростає агресія. У зв'язку з цим ми повинні допомогти зміцнити безпеку свого міста. З цією метою ми проводили і плануємо проводити в майбутньому наступні навчальні семінари для членів організації: самооборона, виживання в екстремальних ситуаціях, навчання стрільбі, уроки екстремального водіння, психологічна підготовка.
  Проекти, які ми також плануємо запустити в найближчому майбутньому для підростаючого покоління:
  • Практика і досвід для учнів поліцейських академій, залучення їх в допомогу дільничним за потребою. Додаткова освіта.
  • Кадети УПАК. Тематичне виховання дітей (походи, заняття, практика).
  • Оздоровлення дітей співробітників міліції в Україні та закордоном.
  • Програма обміну між сім'ями поліцейських. Можливість для дітей членів організації придбання нового друга закордоном, відкрити для себе інший регіон або країну, побачити, як живе інша сім'я, вивчити мову.
 2. Беремо участь у міжнародних поліцейських змаганнях.
  Щоб учасники УПАК могли брати участь і займати призові місця в чемпіонатах, ми забезпечуємо візову підтримку, страхування, забезпечення формою, брендованою продукцією та отримання поліцейських посвідчень Європейського зразка.

 3. Ми розвиваємо авто-мототуризм в Україні і на міжнародному рівні.
  Кожен член УПАК може брати участь і пропонувати свої ідеї для спільних поїздок, стаючи співорганізатором.
 4. Також ми з радістю підтримуємо ініціативи членів організації з реалізації соціальних, культурних та спортивних заходів. Якщо хто-небудь з членів організації планує провести концерт, майстер-клас або благодійну акцію і т.д., ми надамо інформаційну підтримку.
 5. Під час поїздок на міжнародні заходи налагоджуються нові і підтримуються вже сформовані дружні взаємини з європейськими партнерами. При цьому часто виникають можливості для учасників організації та членів їх сімей відпочивати, оздоровлюватися, отримувати освіту в Європі за підтримки організації.

Для того щоб стати членом УПАК, необхідно заповнити анкету-заявку і подати її з копіями документів та фото на розгляд виконавчому комітету УПАК.
Додаткова інформація за телефонами +38 (044) 228-77-00, +380674681359
Пишіть нам на: info@pmcu.com.ua

  СИЛА     ДРУЖБА     БЕЗПЕКА