Допомога постраждалим під час військових дій

На данний момент в рамках діяльності благодійного фонду по допомозі постраждалим під час військових дій, була надана допомога двом постраждалим.

Олегу Сухареву

На блок-посту в Луганській області разом зі своїми товаришами Олег прийняв бій, в якому загинули майже всі його побратими. Олега прикрив своїм тілом Михайло, сам загинув. Олег отримав важкі поранення в ногу (втрата м'язів) і руку (втрата м'язів, ураження нерва). В вертольоті, по дорозі в лікарню, двічі пережив зупинку серця. Але лікарі врятували. Спочатку потрапив в госпіталь в Харкові, потім - у Києві, де вісім днів пролежав у реанімації.

Олегу був переданий знеболюючий препарат «Династат» в кількості двох упаковок яких йому не вистачало. Після цього, лікарі призначили йому інші знеболюючі, щоб уникнути звикання.
На сьогоднішній день, Олег все ще в лікарні, повільно йде на поправку.

Роману Чернозиму

Роман - наш колега і товариш, який потрапив у страшну аварію. Сильно постраждала нога, яку 95% лікарів, рекомендували ампутувати, але завдяки допомозі, Рома продовжує боротися за неї. І не збирається здаватися, "краще нерухома, але своя" - його слова.
У нього три дочки (2 сестри-близнючки), людина дуже позитивний, добрий і товариський, дуже любить життя і намагається отримати від неї максимум вражень.

Були куплені ліки та передані додаткові кошти на лікування Романа.

Дякуємо, від імені постраждалих, всім благодійникам за надану допомогу.

На сьогоднішній день ми відстежуємо матеріали, в яких звертаються за допомогою.

Продовжуємо шукати спонсорів і людей, які хочуть допомогти.
Якщо у вас є можоливість і бажання допомогти, ось наші контакти

м. Київ, вул. Введенська, 29/58
Тел: +38 (044) 228-77-00

Дякуємо за небайдужість!

  FRIENDSHIP     SECURITY     STRENGTH