Галерея

30 квітня 2015 в рамках проекту “Поліція для дітей” в загальноосвітній школі № 252 Оболонського району м. Києва пройшов  урок загальної безпеки для дітей, організований міжнародним благодійним фондом  «УПАК».   

Метою заходу є формування нового позитивного іміджу людини у формі з числа правоохоронних органів, зокрема дільничних інспекторів, кримінальної міліції у справах дітей, працівників ДАІ та патрульної служби, шляхом проведення навчально-профілактичних заходів серед дітей.

Урок проодили працівники столичної міліції: капітан міліції, старший дільничний інспектор міліції Оболонського району РУГУМВС України м. Києва Полонник Миколай Миколайович та опер уповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей  Оболонського району РУГУМВС України м. Києва Коштовна Анастасія Євгеніївна.

В інтерактивній формі граючи, учні перших класів отримали нові знання та навички, які допоможуть їм адекватно реагувати на небезпечну та актуальну ситуацію сьогодення.

Детальніше »

28 лютого 2015 в приміщенні Національного Університету “Києво-Могилянська академія” пройшла 9-а Конференція «Української поліцейської автомобільної корпорації» (УПАК).

Конференція – Вищий Kepiвний орган Фонду, яка скликається Виконавчим комітетом не рідше одного разу на piк для вибору органів управління та вирішення інших питань.

На Конференції були присутні 59 членів організації, які представляли весь склад учасників УПАК.

Детальніше »

12 грудня команда «Української поліцейської автомобільної корпорації» (УПАК) прийняла участь в Міжнародному зоряному чемпіонаті і передноворічному святкуванні з нашими колегами і партнерами, польським клубом «Мундіровий клуб моторовий Республіки Польща» (MKMRP), м. Торунь.

Детальніше »

27 вересня польське місто Торунь приймало гостей та учасників Міжнародного чемпіонату силових структур «UNIFORM-MOTOR-RALLY 2014». Організатором змагань виступило Польське автомобільне об’єднання MKMRP за підтримки голови AWIX OIL, видавництва Adam Marszałek, авторизованого партнера RENAULT — Фадея Пасіковскі та компанії GRAWTOR.

Детальніше »