28 лютого 2015 в приміщенні Національного Університету “Києво-Могилянська академія” пройшла 9-а Конференція «Української поліцейської автомобільної корпорації» (УПАК).

Конференція – Вищий Kepiвний орган Фонду, яка скликається Виконавчим комітетом не рідше одного разу на piк для вибору органів управління та вирішення інших питань.

На Конференції були присутні 59 членів організації, які представляли весь склад учасників УПАК.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Звіт про виконану роботу за рік
  2. Вибори Виконавчого комітету
  3. Вибори органів управління
  4. Вибори Наглядової Ради
  5. Інше

СЛУХАЛИ:

Шалимінова В.В., який звітував про виконану роботу за рік.
У своїй доповіді він повідомив про налагодження зв’язків з європейськими колегами та про цілі «УПАК», які направлені на укріплення безпеки держави та створення в Україні взаємовідносин між поліцією та громадянами такими, як в ЄС.

ВИСТУПИЛИ:

Бортнік В.В., який розповів про співпрацю «УПАК» та клубу любителів італійський автомобілів «АЛЬФ».

Костоусов Ю.П., який запропонував Бортніка В.В. призначити відповідальним за налагодження контакту з італійської поліцією.

Хорошилов С.Б., який зауважив, про вільну посаду Почесного президента «УПАК». Почесний президент - це особа, яка надає значну фінансову підтримку організації. Виконавчий комітет чекає пропозицій від бажаючих зайняти пост Почесного президента.

Кошарний О.В., який розповів коротко історію створення «УПАК» та свою біографію. Він повідомив, що готовий відповідати за напрямок по співпраці з правоохоронними органами та запропонував найближчим часом на засіданні Виконавчого комітету розглянути питання, щодо змін в Статуті фонду.

Хорошилов С.Б., який розповів про ціль «УПАК» (спокійне життя в нашій країні та створення взаємовідносин між поліцією та громадянами, такими як в ЄС) та шляхи її досягнення (на прикладі європейських країн впроваджувати їх досвід в Україну та проводити реформування в державі спільно з МВС України). Хорошилов С.Б. запропонував назначити відповідальним Кошарного О.В. за зміни в Статуті фонду та вирішення всіх питань, пов’язаних з МВС України.

Смичек В.С., який розповів коротко про себе та про знайомство Деснянського РУГУ МВС України в м. Києві та його безпосередньо з МБФ «УПАК». Він зауважив, що проекти, якими займається фонд потрібні Україні.

Ветріч Л.С., яка розповіла, що завдяки «УПАК» змінила свою думку та деякі стереотипи. Зараз головна ціль – займатись благодійністю, допомагати людям, обеднуватись та робити добрі справи разом.
Шалимінов В.В., який закликав об’єднатися разом та підтримувати проекти фонду для укріплення безпеки держави, адже коли спокійно в Україні, спокійно і в кожній сім’ї. А також запевнив, що міжнародні зв’язки фонду будуть лише укріплюватися.

Міщенко З.Б., яка розповіла про проект фонду «Спільнозахист» та про співпрацю з громадськими організаціями, діяльність яких сприяє реалізації місії УПАК – впровадження досвіду інших держав. Та про роботу в напрямку здобуття міжнародних грантів для фінансування проектів в Україні.

Вибори

За результатами голосування було обрано органи управління:

Виконавчий комітет «УПАК» у складі 6-ох осіб:

Президент – Костоусов Юрій Петрович

Перший віце-президент – Хорошилов Сергій Борисович

Віце-президент з міжнародних зв’язків – Шалимінов Володимир Васильович

Віце-президент по співпраці з МВС України - Кошарний Олександр Вадимович

Генеральний секретар (Виконавчий директор) - Смичек Віктор Савелійович

Ветріч Людмила Степанівна

Наглядова Рада «УПАК»

ВИСТУПИЛИ:

Кошарний О.В., який запропонував обрати до Наглядової Ради Бевзенка П.В. або Мельника О.О.

Міщенко З.Б., яка запропонувала обрати до Наглядової Ради Ющенка Ф.М.

Костоусов Ю.П., який запропонував обрати до Наглядової Ради Скоробагатову Н.Ю. та Жолнер І.В.

Гребенюк В.Л., який запропонував обрати до Наглядової Ради члена з досвідом роботи в правоохоронних органах.

Мельник О.О., який виступив з проханням зробити самовідвід і запропонував на дану посаду обрати людину, яка має більше вільного часу.

Бевзенко П.В., який виступив з подякою за довіру та зауважив, що буде приділяти максимум вільного часу роботі «УПАК», в разі його обрання на дану посаду.

ВИРІШИЛИ:

Обрати Наглядову Раду у складі 3-ох осіб:
Голова Наглядової Ради – Скоробагатова Наталія Юріївна
Член Наглядової Ради – Жолнер Інна Василівна
Член Наглядової Ради – Бевзенко Павло Володимирович

Обране керівництво дякує за високий рівень довіри!

Через місяць буде скликано конференцію для інформування членів організації, щодо напрямків діяльності організації, положення про членство та про внесенних змін в статут УПАК.

Разом - сильніші!