12 грудня команда «Української поліцейської автомобільної корпорації» (УПАК) прийняла участь в Міжнародному зоряному чемпіонаті і передноворічному святкуванні з нашими колегами і партнерами, польським клубом «Мундіровий клуб моторовий Республіки Польща» (MKMRP), м. Торунь.

З 10:00 до 14:00 на Мотоарені ім. Маріана Розего тривали автомобільні змагання в 3-х категоріях: спритність у водінні авто на ускладненій трассі, спритність з ускладненнями – «тролей», спритність на квадроциклі.

Вечір зоряного чемпіонату і передноворічного святкування був відкритий традиційною конференцією за участю почесних гостей: президента MKMRP — Andrzej Woźniak , маршала Куявско-Поморського воєводства — Piotr Tsalbetski, президент міста Торунь — Michał Zaleskiy, радника міської ради міста Торунь - Marian Frąckiewicz, заступника командування воєводства поліції в Бидгощ - інспектор Tomasz Trawiński, заступника командування воєводства поліції в Бидгощ - інспектора Wiesław Domański, командувача муніципальної поліції в місті Торунь - інспектора Antoni Stramek з дружиною, президента чемпіонату – Zbigniew Ligocki, генерального секретаря MKMRP - Józef Szydliński, голови фінансової ради MKMRP - Mirosław Grochocki та інших відомих людей.

Переможці були нагороджені пам'ятними кубками, серед переможців зайняли свое місце і представники нашої команди. Президент міста Торунь привітав «Українську поліцейську автомобільну корпорацію» (УПАК) пам'ятним подарунком, Ветрич Людмила здобула перемогу в категорії «Найкращий іноземний водій». А у загальному заліку перемогу здобули співробітники поліції міста Торунь.

Переможці, поляки та члени української поліцейської автокорпорації приєднались до урочистого святкування Різдва з поліціянтами, польськими діловими кругами та представниками уряду Польщі.

Свято пройшло в найкращих польських традиціях, смачна їжа, танці, дружнє спілкування, ділові розмови та обмін досвідом.
Делегація УПАК від імені президента Костоусова Юрія Петровича за поданням Andrzej Woźniak (президента MKMRP) нагородила Michał Zaleskiy (президента міста Торунь), Piotr Tsalbetski (маршала Куявсько-Поморського воєвудства) та Stanislav Kardash (капелана MKMRP) почесною відзнакою «За міжнародне співробітництво у правоохоронній діяльності» за плідну міжнародну співпрацю з УПАК та привітала з наступаючими Різдвяними святами іноземних колег. Продуктивно та цілеспрямовано обговорені напрямки подальшої співпраці та дружньої взаємодії з поліцейськими мундіровими клубами Європи..

Дякуємо всім, хто допоміг в організації поїздки! Разом ми сильніші!

Друзі, нагадуємо, вже зараз можна подавати заявки на участь в наймасштабніших міжнародних щорічні змагання силових структур – 68 поліцейський зірковий пробіг
який відбудеться з 7 по 10 липня 2015 м. Хемер (Німеччина).

Звертайтесь до Бензи Оксани +380674681359, e-mail: kseniya@pmcu.com.ua