30 квітня 2015 в рамках проекту “Поліція для дітей” в загальноосвітній школі № 252 Оболонського району м. Києва пройшов  урок загальної безпеки для дітей, організований міжнародним благодійним фондом  «УПАК».   

Метою заходу є формування нового позитивного іміджу людини у формі з числа правоохоронних органів, зокрема дільничних інспекторів, кримінальної міліції у справах дітей, працівників ДАІ та патрульної служби, шляхом проведення навчально-профілактичних заходів серед дітей.

Поліція для дітей

Урок проодили працівники столичної міліції: капітан міліції, старший дільничний інспектор міліції Оболонського району РУГУМВС України м. Києва Полонник Миколай Миколайович та опер уповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей  Оболонського району РУГУМВС України м. Києва Коштовна Анастасія Євгеніївна.

В інтерактивній формі граючи, учні перших класів отримали нові знання та навички, які допоможуть їм адекватно реагувати на небезпечну та актуальну ситуацію сьогодення.

Працівники міліції пояснили "10 правилам безпеки", а аніматори в образах персонажів найпопулярнішого м/ф сьогодення «Фіксики» Сімка та Нолик допомогли закріпити інформацію обігравши ситуації:

·      Правило № 1 "Знати ваше ім'я, номер і адресу"

·      Правило № 2 “Контроль та довіра”

·      Правило № 3 "Поведінка з незнайомцем"

·      Правило  № 4 "Поняття "Правильного" дорослого"

·      Правило № 5 "Правило поведінки дитини, якщо вона загубилася"

·      Правило № 6 "Ситуації, пов'язані з ймовірною небезпекою"

·      правило № 7 "Підозріла машина"

·      Правило № 8 "Правила поведінки у замкненому просторі»

·      Правило № 9 "Поняття "правильного" фізичного контакту""

·      Правило № 10 "Безпека користування інтернетом"

Завдяки аніматорам розважальної програми фабрики дитячих свят « Варення » діти отримали і засвоїли таку форму поведінки, при якій, залишаючись добрим, можна бути обережним і пильним.

Разом з інспекторами міліції та аніматорами, діти активно брали участь у проведенні даного заходу, задавали актуальні та хвилюючі їх питання.

Такі, як: «Що робити, якщо я загубився у лісі та не маю доступу до мобільного зв’язку?! До кого  можна бігти?!», «Які ознаки пожежі? Що треба робити?  Чи можна мені надати допомогу? » та інші. На усі питання діти отримали оперативну відповідь, проявили колосальний інтерес та повагу до представників міліції.

По закінченню уроків та ігрової програми всі діти здали іспит за вивченим матеріалом  та пройденими правилами і отримали посвідчення «Інспектора Безпеки», власники якого мають право слідкувати за дотриманням правил безпеки.

Урок загальнох безпеки для дітей
Урок загальнох безпеки для дітей

За результатами уроку були враховані відгуки і коментарі від директора, завідуючої та класних керівників школи № 252. Директор школи Данілова Олена Олександрівна особисто подякувала за проведений захід та висловила побажання про подальшу співпрацю в рамках правової просвіти школярів, у тому числі у формі запрошення широкого кола фахівців різного напрямку (інспекторів дитячої служби міліції, старших дільничних інспекторів, психологів та інших ) для докладного роз'яснення питань, що цікавлять дітей, підготовлених і направлених заздалегідь.

Наразі заплановані уроки в інших школах Оболонського району і незабаром будуть проводитись заходи і в інших районах міста.

Слідкуйте за анонсами уроків в вашій школі на нашому сайті та в соціальних мережах Facebook  VK

В реалізації цього важливого проекту задіюються соціально активні представники українського бізнесу, яким не байдужа безпека та зростання дітей в Україні. З огляду на це, УПАК, який тісно співпрацює з представниками правоохоронних органів, запрошує бажаючих прийняти участь в програмі, яка має всеукраїнський значущий характер.

З пропозиціями про співпрацю звертайтесь

до Зінаїди Міщенко

МОБ: +38 (096) 616-72-75, email: ceo@pmcu.com.ua