Новини

26 вересня 2015 року в м. Торунь (Польща) на Мотоарені ім. Маріанна Розеті проходив Міжнародний чемпіонат силових структур «UNIFORM – MOTOR – RALLY - 2015».

Організатором змагань виступив польський клуб MKMRP, за підтримки голови AWIX OIL, видавництва Adam Marszałek, авторизованого партнера RENAULT - Tadeusz Pasikowski, регіональної ради PZM в Бигдощ, Авто Фрелік - Anna Frelik, Мотоарени Торунь.

Серед учасників чемпіонату, які приїхали випробувати свої сили на трасі перегонів, були представники з України (Київ, Львів, Полтава) та різних регіонів Польщі: діючих і відставних офіцерів силових структур, членів ІРА, ІРМС, членів клубів, асоційованих з PZM і членів MKMRP.

Детальніше »

Поздравляем Вас с Вашим профессиональным праздником!

Детальніше »

Отдать дань уважения нашим отцам, дедам, матерям и бабушкам за мирное небо над нашими головами.

9 мая 2015 года на главной площади Украины собрались все те, кто знает запах и горе войны не по рассказам, а видели и переживали воочию…Их уже так мало осталось! Активисты «УПАК» благодарили за жизнь наших ветеранов, уделили им внимание, подарили цветы пообщались, ведь им этого сейчас так не хватает. Особенно радует их внимание молодежи, своих внуков, за жизнь которую боролись с верой и надеждой. Интересно было из живых источников услышать их самые страшные годы жизни, их воспоминания о тех военных годах. Сложно было всем: и нам тяжело это осознавать, и им так же сложно вспоминать…Но сейчас эти воспоминания – гордость! Гордость за победу, за силы еще совсем юных солдатиков, которым не всем суждено было продолжать радоваться жизни.

Детальніше »
peremoga den

Дякуємо за те, що ви зробили!

Сьогодні в Україні онуки повторюють подвиг своїх дідів.
Пишаємось, переможемо!

Детальніше »

30 квітня 2015 в рамках проекту “Поліція для дітей” в загальноосвітній школі № 252 Оболонського району м. Києва пройшов  урок загальної безпеки для дітей, організований міжнародним благодійним фондом  «УПАК».   

Метою заходу є формування нового позитивного іміджу людини у формі з числа правоохоронних органів, зокрема дільничних інспекторів, кримінальної міліції у справах дітей, працівників ДАІ та патрульної служби, шляхом проведення навчально-профілактичних заходів серед дітей.

Поліція для дітей
Детальніше »

З 9 по 11 квітня 2015 в рамках проекту «Спільний захист - професійні дільничні» було здійснено ряд запланованих обходів кабінетів дільничних інспекторів міліції Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Під час обходу дільниць, наші волонтери самі переконалися в яких умовах працюють більшість працівників.

На багатьох дільницях необхідна офісна техніка. Більша половина кабінетів потребує ремонту, так як забезпечення комфортного робочого місця певною мірою допоможе знизити рівень дефіциту кадрів, який спостерігається на сьогодні в системі правоохоронних органів.

Детальніше »

Електромобіль - крок у майбутне

Наступного року на дорогах міста Києва можна буде зустріти перший електричний автобус, який є не тільки більш екологічним, але ще і їздить він набагато тихіше ніж його попередники. Варто відзначити, що такі автобуси будуть збиратися на вітчизняних виробничих потужностях. Фахівці "Київпастрансу" вже провели перші випробування двигуна, який був зібраний в українській компанії під назвою "Біо Автомотив" спільно з Клубом електромобілистом "Електро - автосе", повідомляють кореспонденти видання "Україна сьогодні: Finanso.net".

Детальніше »

Самым активным участником аукциона был представитель от УПАК - Ветрич Людмила.
На аукционе собрали: 33.500 грн.
Вырученные средства от продажи hand-made лотов пойдут на покупку медицинского оборудования в ОХМАТДЕТ.

Детальніше »

- Смычек В.С.: с 06:10
- Клиника "Борис": с 10:40
- Стрелковый клуб "Ибис": с 12:30
- Самооборона: с 13:30
- "Альфа Щит": с 14:55

УПАК поддержал конкурс «Королева Украины – 2015». При содействии наших партнеров Драйв клуб «Альфа Щит»Спортивно-стрілковий клуб «ІБІС»ФК Динамо Киев для участниц конкурса был разработан и реализован спецкурс «Патриот Украины». Девушки продемонстрировали свои навыки в контраварийном вождении, стрельбе, самообороне и оказании первой медицинской помощи.

Украинский Полицейская Автомобильная Корпорация открыта для сотрудничества со всеми, кто заинтересован в повышении уровня безопасности в Украине.

Детальніше »

 УПАК поддержал конкурс «Королева Украины – 2015». При содействии наших партнеров Драйв клуб «Альфа Щит», Спортивно-стрілковий клуб «ІБІС», ФК Динамо Киев для участниц конкурса был разработан и реализован спецкурс «Патриот Украины». Девушки продемонстрировали свои навыки в контраварийном вождении, стрельбе, самообороне и оказании первой медицинской помощи.

Детальніше »

Проводил мастер-класс: Аникин Руслан Николаевич - Мастер спорта международного класса, Вице-президент Федерации борьбы на поясах

Лахно Дмитрий Николаевич - Президент Всеукраинской Федерации традиционных видов борьбы, Заслуженный тренер Украины

Детальніше »

Партнер: "Драйв-клуб Альфа-Щит"

На пресс-конференции: Пилипенко Андрей Юрьевич - Руководитель учебного центра "Драйв-клуб Альфа-Щит"

Проводил мастер-класс: Сергей Гилев – инструктор учебного центра контраварийной подготовки

Детальніше »
011

Вітаємо працівники Державтоінспекції!

Детальніше »

Партнер: Спортивно-стрелковый клуб "ИБИС"

Петров Олег Евгеньевич - Главный тренер Спортивно-стрелкового клуба "ИБИС", Заслуженный тренер Украины. В МКПС с 2008 года. Член сборной команды Украины с 2010 г. Главный тренер сборной Украины по практической стрельбе. Вице-президент ФСУ.

Детальніше »
yacenyjk3

Предложенное Правительством законодательство по реформированию системы МВД меняет философию реформ. Премьер-министр Украины Арсений Яценюк обратился к Парламенту принять эти законы, «чтобы изменить систему, а не просто менять фамилии». Об этом он сказал в субботу, 4 апреля, во время выездного заседания Правительства в Национальной академии внутренних дел.

Детальніше »
cart

В рамках підготовки до змагань команда УПАК проводить тренування на картинг трасах

Проведемо активний та корисний вихідний день в колі сім'ї та однодумців. Це можливість відчути себе за кермом справжнього гоночного боліда та отримати незабутній заряд енергії на весь тиждень. На нас чекають дві двохрівневі траси загальною площею 6500 метрів, нові сучасні карти з двигунами Honda GX200, 6,5 кінських сил, гідравлічні гальма і посилена рама, тому ми гарантуємо Вам та вашій родині порцію адреналіну та гарного настрою.

Долучайтесь до спортивної команди УПАК!

В суботу, 4 квітня зустрінемось у картинг - центрі «Термінал». Основний збір учасників відбудеться біля станції метро Лісова об 15:00, вартість заїзду 140 грн. Після заїзду запланований пікнік у дружній атмосфері на свіжому повітрі.

Просимо заздалегідь проінформувати організаторів про бажання долучитися до заходу.

 

До зустрічі на трасі!

 

Детальніше за телефонами організаторів:

096 1681560 Олена

067 3570110 Ярослав

 

 

Детальніше »
1234

Дорогие друзья!

Каждый из нас авто - мото любителей, хоть раз в своей жизни ездил в колонне с другими водителями, иногда незнание основных правил приводит к неразберихе, путанице и аварийно-опасным ситуациям. Для избежания таких конфузов рекомендуем вам ознакомиться с основными правилами поведения в колонне. Особенно актуально это будет для тех, кто примет участие в 68 Международном полицейском автомобильном звездном пробеге, а те кто еще не успел зарегистрироваться, напоминаем что Ваши заявки принимаются до 10 апреля.

Детальнее о поездке и участии, можно узнать тут http://pmcu.com.ua/podiyi/68-politsejskij-zvezdnyj-probeg/

Детальніше »

З 19 по 31 березня 2015 в рамках проекту «Спільний захист - професійні дільничні» було здійснено ряд запланованих обходів кабінетів дільничних інспекторів міліції Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Метою обходів є підвищення ефективності роботи правоохоронних органів та покращення умов праці дільничних інспекторів, оскільки саме вони є сполучною ланкою між громадянами і системою правоохоронних органів держави.

За результатами обходу дільниць було виявлено, що переважна частина співробітників змушена працювати в неналежних умовах. Більшості інспекторів не вистачає не тільки наймінімальніших речей, але й головних спецзасобів, що необхідні для роботи.

Детальніше »
pmcu

В рамках загального проекту «Спільнозахист», ініційовано соціальний проект “Поліція для дітей”, “Українська Поліцейська Автомобільна Корпорація” (УПАК), було проведено робочу зустріч та обговорення необхідності впровадження уроків загальної безпеки для дітей з огляду на не стабільну ситуацію в країні.

На заході була представлена концепція уроків та запропоновані для обговорення 10 загальних правил безпечної поведінки для дітей вдома та на вулиці. Основною метою яких є навчити дітей обачності та сформувати позитивне ставлення до людини в формі, як такої якій можна довіряти.

Пілотне впровадження проекту планується провести в Оболонському районі міста Києва. Представлені правила та опис проекту був узгоджений з заступником начальника служби дільничних інспекторів міліції Паламарчуком Миколою Михайловичем та виконуючим обов’язки заступника начальника кримінальної міліції у справах дітей Манільчуком Юрієм Андрійовичем Дніпровського РУ ГУ МВС України в м.Києві, начальником кримінальної міліції у справах дітей Оболонського районного управління, майором міліції Моргуненко Володимиром Юрійовичем.

Моргуненко Володимиром Юрійович зазначив, що подібна робота з дітьми по роз’ясненню правил поведінки та здорового способу життя ведеться регулярно у школах для різних вікових груп, а також індивідуальні профілактичні бесіди з дітьми та батьками.

Після чого відбулась робоча зустріч з основних організаційних питаннь та формуванню алгоритму роботи з керівником УПАК, Смичеком Віктором Савелійовичем, куратором проектів УПАК, Міщенко Зінаїдою Борисівною, заступником голови фонду по благодійній діяльності Ветрич Людмилою Степанівною. А також, з партнерами УПАК, представниками від гастрольною агенції «Нобелон», яка безпосередньо допоможе реалізувати проект та розробить план інтерактивної програми 10 правил безпеки для дітей.

На зустрічі були визначенні основні теми та правили подачі інформації дітям, а також організаційна складова проекту. Всі учасники зустрічі погодились з представниками УПАК про необхідність впровадження такого соціально важливого проекту та залучення партнерів для подальшої реалізації проекту.

Детальніше »
10264750 826793700729337 7026512998291299480 n

Наш партнер "Драйв Клуб Альфа - Щит" организовывает соревнования по скоростному маневрированию и автослалому.

Друзья, приглашаем всех, кто умеет держать руль. Веселое соревнование и прекрасный повод встретиться. Покажем на что способны и найдем новых друзей.

02 апреля 2015 г. начало 10.00 Столичное шоссе, 104.
Для участников на своих авто - 100 грн.
Заезд на площадку - 20 грн с авто.
Возможно участие на авто центра Honda Civic

Детальная информация у старшего команды УПАК - Владимир Васильевич 067 657 07 73

Завтра, 30.03, в 12:00 тренируются наши ребята, присоединяйтесь!

Слалом в Альфа-Щит презентация полосы (Видео)

https://www.youtube.com/watch?t=102&v=GxyYb3y1whw

Детальніше »
police

История и интересные факты, о формировании органа защиты правопорядка, под названием “Полиция”.

Слово «полиция» происходит от древнегреческого «полис» – «город». Римляне термином «полития» обозначали общественное устройство. Это только потом «полития» превратилась в «полицию».

Слово «полиция» в значении «общественный порядок» впервые встречается в трудах саксонского юриста Мельхиора фон Оссе. Сама же полиция как структура появилась в 1829 году в Англии, когда Роберт Пиль создал специальный правоохранительный орган – Столичную полицию Лондона.

Наибольшей популярностью полиция пользуется в Финляндии. Там право-охранителям доверяет свыше 90% населения.

Самые жестокие методы борьбы с преступностью применяют бразильские полицейские. Дело в том, что они регулярно сталкиваются с организованной преступностью, связанной с торговлей наркотиками и похищением людей.

Средняя частота случаев, когда американский полицейский применяет свое служебное огнестрельное оружие на поражение, составляет один раз в 27 лет. Полицейские при необходимости забирают первую попавшуюся машину, чтобы пуститься в погоню за преступником. В США у полиции есть такое право.

Первая женщина была принята на службу в полицию в США в 1891 году, правда, всего лишь на административную должность в Полицейском департаменте Чикаго. Первой женщиной, ставшей полноправным копом, была опять же американка Элис Уэллс. В 1910 году ее приняли в отдел по работе с несовершеннолетними Полицейского департамента Лос-Анджелеса. Интересно что ей самой пришлось разработать дизайн женской полицейской формы.

В США не существует термина «понятые» – там полицейские имеют право обыскивать или допрашивать подозреваемых в одиночку. Показаниям сотрудника полиции в таких ситуациях верят безоговорочно. Зато, если полицейский вдруг солгал и попался на этом, ему грозит до 15 лет лишения свободы.

Характерные стоячие воротники на форме британских полисменов – это пережиток тех времен, когда в экипировку стражей порядка входил кожаный ошейник, защищающий от удушения. Высокий воротник должен был маскировать эту деталь амуниции.

В австралийском городке Квинсленд службу несёт WI-FI полиция. В обязанности ее сотрудников входит контроль за состоянием беспроводных сетей и расследование кибер-преступлений.

Детальніше »
10574329 834761556548255 2698023881931952479 n

ФК «Динамо» (Київ) найтитулованіший футбольний клубу України, підтримує діяльність УПАК‬ зосереджену на зближенні громадян з поліцією, залучення широких верств населення до формування системи громадської безпеки та популяризації спорту в Україні.

http://www.fcdynamo.kiev.ua/

 

Детальніше »
68 chemp

Дорогие друзья, мы скоро собираемся в дальнюю дорогу на 68 Международный полицейский автомобильный звездный пробег

Подать заявки на участие и получить более детальную информацию о событии можно у Бензы Оксаны

Детальніше »

19.03.2015 року з 17:00 проходило обстеження дільничних зон Оболонського району. Представників «УПАК» зустріли привітно. Під час обстеження всі працівники міліції відкрито йшли на контакт та сприяли в проведенні його проведенні.

Обстеження здійснювали:

Керівник департаменту комунікації «УПАК» - Бенза О.В.
Член «УПАК» - Ковальов С.С.
Керівник київського відділу «Техніка для бізнесу» - Смірнова Олена
В супроводі:
В.о. інспектора, капітана міліції Полонника М.М. та старшого інспектора, підполковника міліції Стеценко О.І.

Були проведені обстеження:

 • зона дільниці №97, вул. Лайоша Гавро, 16 а;
 • зона дільниць №98, вул. Героїв Сталінграду, 27 а;
 • зона дільниці №99, вул. Героїв Сталінграду, 4;
 • зона дільниці №100, вул. Тимошенко, 2 в;
 • зона дільниці №101, вул. Лайоша Гавро, 5 а;
 • зона дільниці №102, вул. Зої Гайдай, 7.

Інформація по вище перерахованим зонам дільниць:

Окрім інтернету, меблів та комп’ютерної техніки було вказано на потребу в фотоапараті (для фіксування різних правопорушень та злочинів), на зону дільниці №97 терміново потрібне приміщення (дільничних інспекторів через тиждень виселяють, а іншого приміщення ніхто не виділяє), домофони (в зону дільниці № 98 і № 101 дуже важко потрапити, так як вони знаходяться в житлових будинках), радіостанції та нехватка спецзасобів (наручники).

В вівторок 24.03.2015 року з 09:00 до 11:00 та в четвер 26.03.2015 року з 17:00 будуть проходити обстеження інших зон Оболонського району міста Києва. Хто має бажання брати участь в обстеженні звертайтеся: +38 (067) 468-13-59 Оксана

По результатам всіх обстежень буде складено загальний акт.

Детальніше »
tdb

Компанія «Техніка для бізнесу» вже понад 15 років працює на IT-ринку України. Засноване у 1997 році товариство починало свою діяльність з продажу комп’ютерної та офісної техніки невеликим підприємствам й іншим комп’ютерним компаніям.

Першими відкрили напрямок системної інтеграції у західноукраїнському регіоні, а зараз — це пріоритетна галузь діяльності компанії, запорукою успішного розвитку якої є високий фаховий рівень та досвід наших працівників. Сьогодні ж ТзОВ «Техніка для бізнесу» — це професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК та власна дистрибуція провідних виробників комп'ютерної, цифрової та офісної техніки. Компанія надає послуги з аудиту та консалтингу, проектування та впровадження, сервісні послуги.

 

В проекті “СПІЛЬНОЗАХИСТ” “Техніка для бізнесу” бере на себе відповідальність за формування необхідних документів та за фактичну реалізацію технічно-матеріального оснащення кабінетів дільничних інспекторів міліції в місті Києві, за фінансування фондом.

Детальніше »
8U2nCqrWFDk

Зустріч проходила в конференц-залі Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві.

Були присутні:

Керівник УПАК - Смичек Віктор Савелійович

Куратор проектів УПАК - Міщенко Зінаїда Борисівна

Член виконавчого комітету УПАК - Ветріч Людмила Степанівна

Керівник київського відділення "Техніка для бізнесу" - Смирнова Олена

Начальник служби дільничних інспекторів міста Києва - Бойко Ігор Мирославович Начальники служб дільничних інспекторів всіх десяти РУ ГУМВС України в м. Києві.

Мета зустрічі:

1. Ознайомити начальників служб дільничних інспекторів з діяльністю організації УПАК по проекту "Спільнозахіст" і безпосередньо з програмою "Професійні дільнічні".

2. Озвучити наступні кроки взаємодії. Отримати схвалення і згоду сприяти.

Доповідь почав Віктор Савелійович, представив присутніх і передав слово куратору проекту, Зінаїді.

Зінаїда, опираючись на слайди, коротко доповіла про завдання та історію організації. Про проект "Спільнозахіст" в цілому і безпосередньо про завдання програми "Професійні дільнічні". Акцентувала увагу на напрямок, де буде необхідно сприяння. Озвучила наступні етапи дій. І запропонувала подумати і повідомити нам, як ще фонд може бути корисним службам дільничних.

Людмила Степанівна розповіла про участь у змаганнях, про цікаве спілкуванні, призових місцях і про те наскільки відкрито європейська поліції ділиться досвідом. А також, про свою участь у діяльності УПАК від імені гастрольного агентства "Нобелон". Доповіла про допомогу дітям, про можливість відвідувати різні заходи для дітей з метою їх розвитку. І про своє бажання зробити рідне місто безпечнішим.

Олена розповіла про те, чим займається її компанія і озвучила, що їй буде необхідна допомога присутніх, або уповноважених ними, для чіткого розуміння потреб зон адміністративного обслуговування в технічному забезпеченні. Попередньо з'ясували, на зонах адміністративного обслуговування нема нагальної необхідності в інтернеті. Спочатку необхідні стаціонарні комп'ютери та МФУ. Обговорили потреба в відеоспостереженні. На даний момент це не головне завдання, але поза сумнів її важливість і необхідність.

Віктор Савелійович підсумував і акцентував увагу на те, що від дільничних нічого не потрібно, тільки сприяти. Надати необхідну для роботи інформацію.

 

Підсумок!

1. Усі керівники засвідчили готовність до співпраці . Виникаючі питання будуть вирішуватися по мірі їх надходження, в робочому режимі.

2. Починаємо обхід з Оболонського району м. Києва.

3. Узгоджена механіка обходу зон адміністративного обслуговування.

Обхідний лист заповнює представник "Бізнес і техніка" для формування бюджету технічно-матеріального забезпечення робочих місць дільничних інспекторів Києва.

 

Було отримано усне підтвердження позитивної відповіді Міністерству внутрішніх справ, з приводу актуальності співпраці з УПАК по проекту "Спільнозахіст".

Детальніше »

28 лютого 2015 в приміщенні Національного Університету “Києво-Могилянська академія” пройшла 9-а Конференція «Української поліцейської автомобільної корпорації» (УПАК).

Конференція – Вищий Kepiвний орган Фонду, яка скликається Виконавчим комітетом не рідше одного разу на piк для вибору органів управління та вирішення інших питань.

На Конференції були присутні 59 членів організації, які представляли весь склад учасників УПАК.

Детальніше »
11017357 455140877976629 7577480696845010838 o

Чарівні жінки, щиро вітаємо вас зі святом весни!
Здоров'я, натхнення, краси! Кохайте і будьте коханими!


З любов'ю та повагою, УПАК

 

Детальніше »

Наша группа занимается по вторникам с 19:00 до 21:00 в спортивно-стрелковом клубе "Ибис" по адресу ул. В.Гетьмана (Индустриальная), 27.
Тренер Петров Олег Евгеньевич - инструктор, главный тренер спортивно-стрелкового клуба "Ибис"; член сборной команды Украины с 2010 г., главный тренер сборной Украины по ПС, заслуженный тренер Украины, Вице-президент ФСУ.

Олег Евгеньевич отметил наши не плохие результаты.

Стоимость занятий зависит от стоимости патронов, на сегодняшний день она составляет 10 грн/шт. (На одно занятие необходимо от 50 патронов)
Желающие присоединиться к группе - записывайтесь по телефону 0674681359 Оксана

Детальніше »

27 лютого в рамках проекту «СПІЛЬНОЗАХИСТ – професійні дільничні» було передано благодійну допомогу Деснянському РУ ГУМВС України.

Допомога була надана згідно раніше складеному акту обходу

Для користування на робочих місцях дільничних інспекторів міліції було передано: 17 офісних столів, 10 офісних стільців, шафа для документів, 7 офісних тумб, 5 підставок під системний блок, 2 комп'ютери, принтер.

Завдяки участі благодійників, ми допомагаємо дільничним інспекторам міліції укомплектувати робочі місця всім необхідним для більш ефективної роботи.

Висловлюємо подяку Шубіну Олегу Юрійовичу за передані меблі. Дякуємо небайдужим за передану комп'ютерну техніку та за налагодження програмного забезпечення.

 

Детальніше »

Дбаючи про свій автомобіль, долучайся до благодійності - зміцнюй громадську безпеку в столиці.

Станції учасники акції:

Оболонський район:

- Мийка+ вул. Богатирська, 12
- Шиномонтаж пр. Московський, 30
- СТО "ALF" (для італійських авто) вул. Добринінська, 8В

Деснянський район:

- Мийка+ вул. Братиславська, 14-Б
- СТО "Автоцентр" пер. Карельський, 5
- Мийка "Лекс Авто" Броварський п-т, 3
- АГК "Північна" вул. Закревського, 93

Переглянути на мапі

Акційний флаєр дає знижку на послуги 10%, перерахунок на благодійність становить 20% від загальної вартості послугу.

Отримати флаєр

Отримати флаєр також можна в офісі УПАК вул. Введенська 29/58 та у відповідальних волонтерів в районах.
Детальна інформація: +38 (044) 228-77-00, 067 468 13 59 Оксана Бенза

Незабаром акція буде запущена і в інших районах міста.

Детальніше »
forum najkrashhi sotsialni proekti

Українська поліцейська автомобільна корпорація стала інформаційним партнером Центра соціального лідерства. Крім інформаційної підтримки проекту, ми представимо і свій проект на конкурсі.

З 11 лютого 2015 року у рамках Форуму «Найкращі соціальні проекти України – 2015» розпочинається збір та реєстрація соціальних проектів для участі у Всеукраїнському Конкурсі «Найкращі соціальні проекти України – 2015», ініційованого ГО «Центр соціального лідерства».

Інформація про зареєстровані соціальні проекти та «Народне голосування» за них розпочнеться на оновленій он-лайн Платформі з 10 березня 2015 року.

Детальніше »
monument kiev 01 04 s

Збір нашої группи о 13:00 біля головного відділення поштового звязку України, вул. Хрещатик, 22.

Керівник группи - Шаповалов Борис Борисович 068 737 90 74

Цього дня у місті пройде ряд заходів:

- Тематична радіопрограма (13.00 – 16.00 год., майдан Незалежності)

- Експозиція «Трагедія та доблесть Афгану» (постійно, інфомцентр «Полісся» ВП «РАЕС»).

- Збір учасників бойових дій на території інших держав, гостей, запрошених, почесного караулу (13.00 – 13.30 год., майдан Незалежності).

- Показові виступи взводу спецпризначення в/ч№3045 (13.30 – 14.00 год. м-н Незалежності). - Перехід з майдану Незалежності до меморіалу “афганців” (14.00 – 14.15 год.).

- Мітинг біля меморіалу “афганців” (покладання вінків, квітів; вступне слово голови КМОУСВА П.Ширка; виступ в.о.міського голови І.Куца; хвилина мовчання, салют; панахида; заключне слово голови КМОУСВА П.Ширка). (14.15 – 15.00 год. меморіал „афганців”).

- Вечір-реквієм. Концертна програма. (15.30 год. ПК ВП « РАЕС»).

- "Стіл пам’яті” (17.00 год. ПК ВП «РАЕС»).

Детальніше »
Zamena voditelskogo udostovereniya v svyazi s okonchaniem sroka deystviya 1

Відповідає капітан міліції, заступник начальника ВДАІ Оболонського району, Радченко Сергій Іванович.

Є три центри для заміни старих прав на нові:

 • ДАІ №10 (для громадян лівого берега) - вул. Братиславська, 52
 • МРЕВ №13 (для громадян лівого берега) - Провулок Балтійський 20 (вул. Електротехнічна, 45)
 • МРЕВ №2 (для решти громадян) - вул. Туполєва, 19

Замінити старі права на нові можуть як кияни, так і гості столиці.

 

Детальніше »
smiru po nitke

Друзья, в связи с увеличившимся потоком беженцев с Востока Украины, «УПАК» организует прием одежды и товаров первой необходимости.

Нужны:
- теплые вещи, обувь (для детей и взрослых, вещи должны быть чистыми);
- постельное белье;
- средства личной гигиены.

Прием гуманитарной помощи по 06 февраля 2015 г. включительно.
Адрес: г. Киев, ул. Введенская, 29/58.

Вся гуманитарная помощь будет передана в Центр помощи беженцам с Востока Украины (второй блок Dream Town).

Детальніше »

Згуладзе розповіла, як в Україні працюватиме нова патрульна служба.

Патрульна служба цілодобово патрулюватиме вулиці, працюватиме у метро і вирішуватиме проблеми на місцях.

Про це під час брифінгу на тему "Початок набору в нову патрульну службу національної поліції", який транслював "5 канал", заявила заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

Детальніше »
IMG 6557

Дорогие друзья, поздравляем вас с Новым годом!
Пусть наступающий год даст вам силы для достижения самых дерзких целей, а настойчивость и целеустремленность помогут осуществить ваши мечты и планы! Пусть удача, успех и везение сопутствуют вам круглый год!
Крепкого здоровья вам и вашим близким, счастья, любви, благополучия, мирного неба над головой!
Благодарим за поддержку и сотрудничество! Пусть 2015 год подарит новые захватывающие проекты и станет годом достижения новых вершин!
С уважением, УПАК

Детальніше »

Українська поліцейська автомобільна корпорація – організація мудрих людей, які живуть не сьогоднішнім днем, дивляться далеко в майбутне. Готові нести службу в найскладніший для країни час, люди, які відстоюють честь держави на міжнародному рівні, люди, які працюють для налагодження єфективної співпраці між поліцейським та громадянином.

Детальніше »

Новоназначенный первый заместитель министра внутренних дел Украины Эка Згуладзе обещает повышение заработной платы сотрудникам реформируемых подразделений и надеется, что в рядах, создаваемой в Украине полиции, будет работать больше женщин.

В четверг на пресс-конференции в Киеве Э.Згуладзе рассказала о своем видении реформирования системы органов внутренних дел в Украине. По ее словам, планируемые реформы дадут положительный результат. «Получится, но не сразу и не все… реформы будут создаваться по нескольким направлениям», – отметила замминистра.

Детальніше »

В рамках проекту «Допомога дільничним» Міжнародного благодійного фонду «Українська поліцейська автомобільна корпорація» було здійснено обхід кабінетів дільничних інспекторів міліції Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві. Метою проекту є вдосконалення безпеки та підвищення ефективності роботи правоохоронних органів в Україні, а одним з першочергових завдань є поліпшення умов праці дільничних інспекторів, оскільки саме вони є сполучною ланкою між громадянами і системою правоохоронних органів держави.

akt obhod uchastkiv 2014 12 1intro

Детальніше »

Шановні, учасники УПАК!

Запрошуємо вас на урочистий прийом, присвячений святкуванню Дня міліції та нагородженню спеціальними відзнаками.

У програмі - церемонія нагородження, фуршет, святкова програма та неформальне спілкування із гостями.

Святкування відбудеться 28.12.2014 року.
У банкетному залі “Єлизавета” за адрессою м. Київ, пр. В. Порика, 13А

Початок о 18:00

Вартість: 480 грн.

Просимо підтвердити свою присутність та здати кошти до 24-го грудня, адже кількість місць обмежена.

Ми з радістю чекатимемо вас на святі правоохоронних органів напередодні нового, 2015-го року.

Деталі по телефону +38 (044) 228-77-00, +38 (067) 468 13 59 Бенза Оксана

Запрошуємо вас на урочистий прийом, присвячений святкуванню Дня міліції
Детальніше »
3 YXVgJsvoKbE

На черговому зборі дільничних, який було проведено 12.12, відбувся виступ представників фонду, метою якого стало інформування присутніх про діяльність УПАК в цілому та проект «Допомога дільничним» зокрема. Окрім старших ДІМ та ДІМ, в числі присутніх були:

 • Начальник ВДІМ Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві, Смичек В.С., полковник міліції.
 • Козачук Р.В. заступник начальника, підполковник міліції.

Представники фонду, які попередньо здійснили обхід дільниць Деснянського
району і особисто переконались у незадовільних умовах праці та нестачі навіть базових матеріально-технічних ресурсів, відзначили свою солідарність із працівниками міліції та висловили бажання поліпшити наявну ситуацію.

Детальніше »

12 грудня команда «Української поліцейської автомобільної корпорації» (УПАК) прийняла участь в Міжнародному зоряному чемпіонаті і передноворічному святкуванні з нашими колегами і партнерами, польським клубом «Мундіровий клуб моторовий Республіки Польща» (MKMRP), м. Торунь.

Детальніше »
poland mezhdunarodnyj zvezdnyj chempionat

Предрождественские соревнования с польскими полицейскими.

Участники УПАК приглашены на Международный звездный чемпионат и предновогоднее празднование в г. Торунь, Польша. Чемпионат организован нашими коллегами и партнерами, польским клубом MKMRP. В мероприятии примут участие члены дружественных организаций из Польши, Молдавии, Украины (Киев, Полтава, Львов).

Цель нашего визита:

 • Встреча с коллегами из европейских полицейских-авто клубов;
 • Автомобильные соревнования с полицейскими Польши;
 • Обсуждение планов совместной деятельности, обмен опытом;
 • Пожелание друг другу счастливого нового года и рождества на праздничном балу.

Движение в полицейской автоколонне и дружеское общение на остановках по пути, станет приятным началом путешествия.

Поехали с нами!

Детальніше »
horoshiy sputnik v doroge

Машина для автомобилиста – это часть его жизни и целый мир со своими правилами. Ограниченное пространство внутри автомобиля может вас объединить в пути, а может и рассорить надолго. Надеемся, что наши рекомендации сделают ваши поездки приятными.

 1. В салоне главный тот, кто за рулем. Хотите научить водителя как Вас везти и дать пару «бесценных» советов по управлению? Он тоже может подсказать, где выйти или куда пересесть. А вот об особенностях маршрута лучше предупредить заранее.
 2. Поменьше самовольности. Тыкать по всем кнопкам, это все равно, что в чужой квартире настраивать телевизор. Если неудобно сидеть или в салоне душно, сначала скажите водителю, а потом занимайтесь настройками.
Детальніше »
harkiv 1

Проблеми реформування міліції набули особливого значення останнім часом, коли Україна зустрілася з новими, невідомими раніше викликами. Шляхи вдосконалення правоохоронних органів обговорювалися на засіданні громадської ради ГУ МВС України в Харківській області та на круглому столі, що пройшов за ініціативи Харківського та Київського відділень Української секції Міжнародної поліцейської асоціації. У заходах, які були проведенні  04 грудня 2014 року взяли участь Голова Харківського відділення УС МПА  І. Дронь, Радник Президії Міжнародної поліцейської автомобільної корпорації Б. Шаповалов, радник президента Поліцейської автомобільної корпорації України І.Рогоза, члени громадської ради ГУ МВС  України в Харківській області, члени виконкому ХВ УС МПА. Були визначені напрямки роботи з удосконалення діяльності міліції.

Детальніше »
dnepr 1

На шляху держави до прогресу і процвітання важливою є співпраця правоохоронців різних країн . Окрім контактів по лінії МВС встановлюються зв’язки між громадськими організаціями поліцейської спрямованості та поліцейськими спортивними клубами. Поліцейський спортивний клуб «PMC-Dnipropetrovsk» щорічно бере участь у поліцейських зоряних ралі, які проводить IPMC. Днями до керівника клубу полковника міліції Володимира Коротаєва завітав Радник Президії Міжнародної поліцейської автомобільної корпорації полковник міліції Борис Шаповалов для того, щоб обговорити подальші плани спільних заходів, головним з яких є поліцейське зоряне ралі, яке відбудеться на початку липня 2015 року у Німеччині. Учасники зустрічі висловили впевненість в успішному виступі українських команд в зазначеному заході.

Детальніше »
desn r

УМОВИ ПРИЙОМУ НА СЛУЖБУ:
На посади працівників відділу карного розшуку, відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю, відділу дільничних інспекторів міліції, відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, Державної автомобільної інспекції та інші посади середнього начальницького складу приймаються громадяни України, які відповідають наступним вимогам:
- вік від 21 до 28 років;
- вища або середня спеціальна освіта;
- перебування у запасі Збройних Сил України(проходження дійсної військової служби в Збройних Силах України або закінчення військової кафедри у вищому навчальному закладі і наявність звання офіцера запасу);
-здатність за станом здоров’я та особистими якостями чесно,сумлінно та якісно виконувати обов’язки працівника міліції.

Детальніше »
cropped header image1

Давайте научимся получать красивые снимки не случайно, а целенаправленно!

Используемый инструментарий: просьба взять с собой все используемые Вами для фотографии фотоаппараты - мыльницы и зеркалки, телефоны и планшеты. Будем обучаться на практике! 
Преподаватель: киевский фотограф и путешественник Голубчик Ярослав.
Дата: 25.11.2014
Время: на 18:00
Место: офис УПАК - ул. Введенская, 29/58
Минимальный размер благотворительного взноса за участие в лекции: 80 грн. Полученные средства пойдут на благотворительность.
 
Просьба подтвердить присутствие на занятии до 23.11. 2014 г. по:
- e-mail: anna@pmcu.com.uakseniya@pmcu.com.ua
- тел.: 0674458130 - Анна; 0674681359 – Оксана

Детальніше »

30 жовтня 2014 року в м. Вінниці відбувся VII-й Національний конгрес Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації.

В конгресі взяли участь члени Національної Виконавчої Ради УС МПА,керівники регіональних відділень УС МПА, спостерігачі, гості.

У складі делегації Київського відділення УС МПА у заходах взяв участь перший заступник КВ УС МПА, Радник Президії Міжнародної поліцейської автомобільної корпорації, помічник Президента IPMC полковник міліції Борис Шаповалов.

Було заслуховано звітну доповідь "Про роботу Національного виконавчого комітету УС МПА за період 2012-2014 р. р. і завдання щодо подальшої діяльності Секції" Президента УС МПА А. Василишина.

Конгрес обрав керівні органи УС МПА. До складу Національної професійної комісії обрано Б.Б. Шаповалова

Детальніше »

9-12 жовтня 2014 року в Рожені було проведено другу Регіональну Конференцію МПА країн чорноморського басейну. У конференції взяли участь представники національних секцій Болгарії, Ізраїлю, Кіпру, Молдови, Росії, Румунії та України. На чолі української делегації був член УС МПА, професор Національної академії внутрішніх справ, багаторазовий чемпіон світу з самбо Борис Шаповалов.

Детальніше »

8 ноября участники УПАК посетили практическое занятие по стрельбе, проходившее в ССК "Ибис" под руководством опытного инструктора, Петрова Олега Евгеньевича.

Практическим занятиям предшествовала теоретическая лекция на которой участники детально ознакомились с разными видами оружия.

На практическом занятии присутствовали как опытные стрелки, так и новички, которые никогда не держали оружие в руках. Именно поэтому практика проходила в два этапа.

Детальніше »

30 октября в офисе "УПАК" при поддержке спортивно-стрелкового клуба "Ибис" состоялась благотворительная лекция "Оружие и безопасность. Ознакомление".
Участники лекции детально ознакомились с разными видами оружия (пистолет, ружье, карабин) на наглядных примерах.

Лекция прошла с большим интересом со стороны слушающих. Все с нетерпением ждут практических занятий.

Детальную информацию, по практическим курсам стрельбы, можно получить по телефону : (067) 445-81-30

Детальніше »
1655968 558670114278951 5259819185405022221 n

Лекторы: Пилипенко Андрей — Начальник учебного центра «Альфа-Щит» и Пилипенко Алексей — тренер-лектор Драйв-клуба «Альфа-Щит»

Предложенные программы подготовки смогли удивить даже самых опытных водителей!

В Драйв-клубе «Альфа-Щит» Вы сможете пройти экспресс-тест и подобрать курс обучения в зависимости от уровня Вашей подготовки.

Записаться на экспресс-тест и получить дополнительную информацию вы можете по телефону: (067) 445 81 30 – Анна
А также написав на почту: anna@pmcu.com.ua

Детальніше »

11-12 жовтня 2014 р. Українська поліцейська автокорпорація розпочала свій проект, націлений на ознайомлення з пам’ятками, цікавими місцями, таємницями та красотами України — «Цикл подорожей по Україні». Першою поїздкою патріотичного циклу стала подорож у Трипілля за маршрутом Київ - Трипілля - Ржищів - Трахтемирів.

Детальніше »

27 вересня польське місто Торунь приймало гостей та учасників Міжнародного чемпіонату силових структур «UNIFORM-MOTOR-RALLY 2014». Організатором змагань виступило Польське автомобільне об’єднання MKMRP за підтримки голови AWIX OIL, видавництва Adam Marszałek, авторизованого партнера RENAULT — Фадея Пасіковскі та компанії GRAWTOR.

У місто на ріці Вісла, що є Батьківщиною відомого польського астронома Миколи Коперника, вирушила і наша автомобільна команда УПАК.

Детальніше »
fb wall big 03a

27 вересня 2014 в Польщі, місто Торунь, на картинговійтрассі біля МОТОАРЕНИ ім. Маріана Розего пройде Міжнародний Автомобільний Чемпіонат Силових Структур "UNIFORM-MOTOR-RALLY 2014".

25-го вересня з Києва виїжджає на змагання і наша колона з 15 автомобілів. Їдемо за кубком!)

Організатором Чемпіонату є Польське Автомобільне Об'єднання MKMRP при підтримці голови об'єднання AWIX OIL, видавництва Adam Marszałek, авторизованого Партнера RENAULT — Тадея Пасіковські, фірми GRAWTOR.

Детальніше »
trypillya

УКРАЇНА — чудова і багатолика країна. Ми вирішили провести цикл подорожей по ознайомленню з визначними пам'ятками, цікавими місцями, секретами і чарівними місцями України. Першою поїздкою патріотичного циклу буде поїздка в Трипілля. Почнемо з витоків!

Детальніше »