9-12 жовтня 2014 року в Рожені було проведено другу Регіональну Конференцію МПА країн чорноморського басейну. У конференції взяли участь представники національних секцій Болгарії, Ізраїлю, Кіпру, Молдови, Росії, Румунії та України. На чолі української делегації був член УС МПА, професор Національної академії внутрішніх справ, багаторазовий чемпіон світу з самбо Борис Шаповалов.

Спеціальної теми конференції не було. Виступи учасників, живе обговорення були присвячені актуальним проблемам подальшого розвитку Міжнародної Поліцейської Асоціації.

Президент Національної секції МПА Кіпру Майкл Одіссеос (колишній президент МПА) наголосив, що Асоціація повинна спрямувати свою діяльність у гуманітарному напрямку, пов'язаному з наданням допомоги тим, хто її потребує, в першу чергу поліцейським, пораненим під час виконання службових обов’язків, постраждалим в умовах надзвичайних ситуацій. В умовах економічної кризи місія МПА полягає також у наданні фінансової допомоги поліцейським, які вийшли на пенсію.

На конференції також йшлося про важливість розвитку регіональних зв’язків між секціями МПА. Було схвалено ідею проведення у цьому році міжнародної конференції жінок-поліцейських – членів МПА, що є цікавим і важливим заходом, який варто проводити регулярно.

У бесіді за круглим столом було висловлено багато інших цікавих думок і пропозицій щодо діяльності МПА. Про підсумки конференції повідомлено керівництву Асоціації.