“Обережна дитина – безпечна Україна”

В рамках загального проекту «Спільнозахист», ініційовано соціальний проект “Поліція для дітей”, “Українська Поліцейська Автомобільна Корпорація” (УПАК), було проведено робочу зустріч та обговорення необхідності впровадження уроків загальної безпеки для дітей з огляду на не стабільну ситуацію в країні.

На заході була представлена концепція уроків та запропоновані для обговорення 10 загальних правил безпечної поведінки для дітей вдома та на вулиці. Основною метою яких є навчити дітей обачності та сформувати позитивне ставлення до людини в формі, як такої якій можна довіряти.

Пілотне впровадження проекту планується провести в Оболонському районі міста Києва. Представлені правила та опис проекту був узгоджений з заступником начальника служби дільничних інспекторів міліції Паламарчуком Миколою Михайловичем та виконуючим обов’язки заступника начальника кримінальної міліції у справах дітей Манільчуком Юрієм Андрійовичем Дніпровського РУ ГУ МВС України в м.Києві, начальником кримінальної міліції у справах дітей Оболонського районного управління, майором міліції Моргуненко Володимиром Юрійовичем.

Моргуненко Володимиром Юрійович зазначив, що подібна робота з дітьми по роз’ясненню правил поведінки та здорового способу життя ведеться регулярно у школах для різних вікових груп, а також індивідуальні профілактичні бесіди з дітьми та батьками.

Після чого відбулась робоча зустріч з основних організаційних питаннь та формуванню алгоритму роботи з керівником УПАК, Смичеком Віктором Савелійовичем, куратором проектів УПАК, Міщенко Зінаїдою Борисівною, заступником голови фонду по благодійній діяльності Ветрич Людмилою Степанівною. А також, з партнерами УПАК, представниками від гастрольною агенції «Нобелон», яка безпосередньо допоможе реалізувати проект та розробить план інтерактивної програми 10 правил безпеки для дітей.

На зустрічі були визначенні основні теми та правили подачі інформації дітям, а також організаційна складова проекту. Всі учасники зустрічі погодились з представниками УПАК про необхідність впровадження такого соціально важливого проекту та залучення партнерів для подальшої реалізації проекту.