Партнером “Української поліцейської автомобільної корпораціі” стало ТзОВ “Техніка для бізнесу”

Компанія «Техніка для бізнесу» вже понад 15 років працює на IT-ринку України. Засноване у 1997 році товариство починало свою діяльність з продажу комп’ютерної та офісної техніки невеликим підприємствам й іншим комп’ютерним компаніям.

Першими відкрили напрямок системної інтеграції у західноукраїнському регіоні, а зараз — це пріоритетна галузь діяльності компанії, запорукою успішного розвитку якої є високий фаховий рівень та досвід наших працівників. Сьогодні ж ТзОВ «Техніка для бізнесу» — це професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК та власна дистрибуція провідних виробників комп'ютерної, цифрової та офісної техніки. Компанія надає послуги з аудиту та консалтингу, проектування та впровадження, сервісні послуги.

 

В проекті “СПІЛЬНОЗАХИСТ” “Техніка для бізнесу” бере на себе відповідальність за формування необхідних документів та за фактичну реалізацію технічно-матеріального оснащення кабінетів дільничних інспекторів міліції в місті Києві, за фінансування фондом.