Протокол зустрічі з начальниками служб дільничних інспекторів міліції міста Києва.

Зустріч проходила в конференц-залі Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві.

Були присутні:

Керівник УПАК - Смичек Віктор Савелійович

Куратор проектів УПАК - Міщенко Зінаїда Борисівна

Член виконавчого комітету УПАК - Ветріч Людмила Степанівна

Керівник київського відділення "Техніка для бізнесу" - Смирнова Олена

Начальник служби дільничних інспекторів міста Києва - Бойко Ігор Мирославович Начальники служб дільничних інспекторів всіх десяти РУ ГУМВС України в м. Києві.

Мета зустрічі:

1. Ознайомити начальників служб дільничних інспекторів з діяльністю організації УПАК по проекту "Спільнозахіст" і безпосередньо з програмою "Професійні дільнічні".

2. Озвучити наступні кроки взаємодії. Отримати схвалення і згоду сприяти.

Доповідь почав Віктор Савелійович, представив присутніх і передав слово куратору проекту, Зінаїді.

prew15Зінаїда, опираючись на слайди, коротко доповіла про завдання та історію організації. Про проект "Спільнозахіст" в цілому і безпосередньо про завдання програми "Професійні дільнічні". Акцентувала увагу на напрямок, де буде необхідно сприяння. Озвучила наступні етапи дій. І запропонувала подумати і повідомити нам, як ще фонд може бути корисним службам дільничних.

Людмила Степанівна розповіла про участь у змаганнях, про цікаве спілкуванні, призових місцях і про те наскільки відкрито європейська поліції ділиться досвідом. А також, про свою участь у діяльності УПАК від імені гастрольного агентства "Нобелон". Доповіла про допомогу дітям, про можливість відвідувати різні заходи для дітей з метою їх розвитку. І про своє бажання зробити рідне місто безпечнішим.

Олена розповіла про те, чим займається її компанія і озвучила, що їй буде необхідна допомога присутніх, або уповноважених ними, для чіткого розуміння потреб зон адміністративного обслуговування в технічному забезпеченні. Попередньо з'ясували, на зонах адміністративного обслуговування нема нагальної необхідності в інтернеті. Спочатку необхідні стаціонарні комп'ютери та МФУ. Обговорили потреба в відеоспостереженні. На даний момент це не головне завдання, але поза сумнів її важливість і необхідність.

Віктор Савелійович підсумував і акцентував увагу на те, що від дільничних нічого не потрібно, тільки сприяти. Надати необхідну для роботи інформацію.

Підсумок!

1. Усі керівники засвідчили готовність до співпраці . Виникаючі питання будуть вирішуватися по мірі їх надходження, в робочому режимі.

2. Починаємо обхід з Оболонського району м. Києва.

3. Узгоджена механіка обходу зон адміністративного обслуговування.

Обхідний лист заповнює представник "Бізнес і техніка" для формування бюджету технічно-матеріального забезпечення робочих місць дільничних інспекторів Києва.

 

Було отримано усне підтвердження позитивної відповіді Міністерству внутрішніх справ, з приводу актуальності співпраці з УПАК по проекту "Спільнозахіст".