27 вересня польське місто Торунь приймало гостей та учасників Міжнародного чемпіонату силових структур «UNIFORM-MOTOR-RALLY 2014». Організатором змагань виступило Польське автомобільне об’єднання MKMRP за підтримки голови AWIX OIL, видавництва Adam Marszałek, авторизованого партнера RENAULT — Фадея Пасіковскі та компанії GRAWTOR.

У місто на ріці Вісла, що є Батьківщиною відомого польського астронома Миколи Коперника, вирушила і наша автомобільна команда УПАК.

Серед учасників чемпіонату, які приїхали випробовувати свої сили на трасі для перегонів, були представники з України (Київська та Полтавська обл.), Німеччини та різних регіонів Польщі: близько 80 авто і мотолюбителів – діючих і відставних офіцерів силових структур, членів  ІРАІРМС, членів клубів, асоційованих з PZM, і членів Автомобільного клубу силових структур Республіки Польща.

Відкриття змагань розпочалося конференцією за участю почесних гостей: президента MKMRP — Анджея Возняка, маршала Куявско-Поморського воєводства — Петра Цалбецкі, мера міста Торунь — Михаїла Залєскі, а також президента чемпіонату – Збишека Лігоцкі.

Місцем проведення змагань стали траси біля спідвейного стадіону Мотоарени ім. Маріана Розего.

Учасники заходу змагались за звання в таких категоріях, як:

  1. Спритність у водінні авто (на 4 трасах різної складності)
  2. Змагання на спритність з ускладненнями – «тест Стюарта» і «тролей»
  3. Змагання на спритність на квадроциклі
  4. Картинговий парний заїзд

Церемонія нагородження переможців «UNIFORM-MOTOR-RALLY 2014» розпочалась о 16:00. Вона проводилась за двома категоріями: за результатами командних балів та за результатами індивідуальних виступів.

Своє почесне місце здобула і команда наших спортсменів! УПАК завоювала два кубки – в номінаціях «Найкраща іноземна команда» і «Найкращий іноземний водій»

Наша організація й надалі планує приймати участь у подібних заходах, що проводитимуться дружніми міжнародними організаціями, адже для нас – це не тільки автомобільні змагання, а й підтримка активних дружніх взаємовідносин з представниками силових структур як в Україні, так і за її межами.

Слідкуйте за новинами разом з УПАК!