Українська поліцейська автомобільна корпорація – організація мудрих людей, які живуть не сьогоднішнім днем, дивляться далеко в майбутне. Готові нести службу в найскладніший для країни час, люди, які відстоюють честь держави на міжнародному рівні, люди, які працюють для налагодження єфективної співпраці між поліцейським та громадянином.

В організації з’явились нові учасники, нові перемоги та цілі. Аби підбити підсумки 2014 року та оголосити плани на наступний рік представники УПАКу та її партнери зібралися разом 28 грудня в дружньому колі. Серед гостей можна було зустріти Юрія Петровича Костоусова – засновника та президента корпорації , Олександра Вадимовича Кашарного – першого віце-президента, співробітників поліції, які сприяють впровадженню европейського досвіду для вдосконалення системи безпеки в Україні. Крім того на свято завітали Віталій Пересунчак та Олександр Погребняк – представники Німеччини та Франції, аби ще тісніше зв’язати стосунки та побудувати плани співпраці на найближче майбутнє.

Серед гостей можна було зустріти різних людей: співробітників податкової міліції, представників інших країн, фотографів, представник кафедри політології Києво-Могилянської академії, голова клубу любителів італійських машин, власників шиномонтажу, власник гострольної агенції, журналісти та інші – все це вірні друзі та надійна підтримка організації. І звісно ж головними на святі були її учасники, які готові впродовж наступного року працювати більше й більше задля досягнення цілей організації.