Виступ представників фонду на щотижневому зборі дільничних

На черговому зборі дільничних, який було проведено 12.12, відбувся виступ представників фонду, метою якого стало інформування присутніх про діяльність УПАК в цілому та проект «Спільний захист - професійні дільничні» зокрема. Окрім старших ДІМ та ДІМ, в числі присутніх були:

Представники фонду, які попередньо здійснили обхід дільниць Деснянського
району і особисто переконались у незадовільних умовах праці та нестачі навіть базових матеріально-технічних ресурсів, відзначили свою солідарність із працівниками міліції та висловили бажання поліпшити наявну ситуацію. Про проект «Спільний захист - професійні дільничні» учасників збору інформували:

Вони розповіли про те, яким чином функціонує ініціатива «Спільний захист - професійні дільничні» та
у який спосіб її реалізація допоможе кожному з інспекторів, задовільні умови праці для яких поліпшать не тільки ефективність роботи міліції, а й підвищать її репутацію і рівень довіри серед населення. Також дільничні дізнались про плюси членства в УПАК.

На зборі присутні продемонстрували приязне і зацікавлене ставлення до членів фонду та волонтерів. Найбільш ефективним способом остаточно завоювати довіру інспекторів, налагодити діалог між ними та громадянським суспільством, представником якого є УПАК, і підвищити якість роботи міліції є продовження проекту «Спільний захист - професійні дільничні» та його успішна реалізація.

2 XeR0e7Zjpac1 JVo rMPY148