В рамках проекту «Спільний захист - професійні дільничні» Міжнародного благодійного фонду «Українська поліцейська автомобільна корпорація» було здійснено обхід кабінетів дільничних інспекторів міліції Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві. Метою проекту є вдосконалення безпеки та підвищення ефективності роботи правоохоронних органів в Україні, а одним з першочергових завдань є поліпшення умов праці дільничних інспекторів, оскільки саме вони є сполучною ланкою між громадянами і системою правоохоронних органів держави.

akt obhod uchastkiv 2014 12 1

Для ефективної праці дільничних інспекторів вкрай важливим є сучасне технічно-матеріальне забезпечення робочого місця. Натомість, за результатами обходу дільниць було виявлено, що переважна частина співробітників змушена працювати в неналежних умовах. У більшості інспекторів не вистачає наймінімальніших речей, що необхідні для роботи: канцелярія та меблі, адже ті, що наразі наявні на дільницях, знаходяться в незадовільному стані або взагалі не придатні для експлуатації, на деяких дільницях відсутнє навіть опалення. Не менш важливою проблемою є і відсутність Інтернету на дільницях, офісної техніки в нормальному стані також практично немає, звичайно, це перешкоджає оптимізувати процес обробки інформації та документів. До цього додається ще й питання недостатності освітлення та подекуди жахливого стану санвузлів. Більша частина кабінетів дійсно потребує ремонту, адже забезпечення комфортного робочого місця певною мірою допоможе знизити і рівень дефіциту кадрів, який ми сьогодні спостерігаємо в системі правоохоронних органів. Варто зазначити, що самі дільничні інспектори виявили приязне ставлення до волонтерів і готовність співпрацювати з проектом надалі.

Враховучи отримані дані, підвищення продуктивності та ефективності праці дільничних інспекторів вбачається можливим, лише за умови покращення устаткування робочих місць. Зібрана волонтерами інформація щодо потреб дільничних інспекторів була згрупована, і на її основі був складений Акт обходу Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

akt obhod uchastkiv 2014 12