З 9 по 11 квітня 2015 в рамках проекту «Спільний захист - професійні дільничні» було здійснено ряд запланованих обходів кабінетів дільничних інспекторів міліції Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Під час обходу дільниць, наші волонтери самі переконалися в яких умовах працюють більшість працівників.

На багатьох дільницях необхідна офісна техніка. Більша половина кабінетів потребує ремонту, так як забезпечення комфортного робочого місця певною мірою допоможе знизити рівень дефіциту кадрів, який спостерігається на сьогодні в системі правоохоронних органів.

Під час обходу всі дільничні інспектори сприяли його проведенню, відкрито йшли на контакт та виявили готовність співпрацювати з проектом надалі.

Усіх бажаючих прийняти участь у реформуванні системи правоохоронних органів, запрошуємо приєднатися до нашої команди. +38 (067) 468-13-59 Бенза Оксана.

За результатами всіх обстежень було складено загальний акт.

akt

akt

Відгук нашого волонтера Ширінського С.І., стосовно обходу кабінетів дільничних інспекторів міліції Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві:

«Привіт друзі. Я Сергій, волонтер та член «УПАК». На днях наша команда провела обхід кабінетів дільничних інспекторів міліції Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві, в рамках благодійного проекту «Спільний захист – професійні дільничні». Провівши його, я чесно кажучи був шокований, а саме від того, що наші дільничні інспектори не мають можливості нормально працювати в таких умовах. Щоб Ви розуміли, кабінети в яких знаходяться дільничні інспектори, в жахливому стані, канцелярію вони купляють за свої кошти, техніку і меблі для роботи приносять з дому, не кажучи вже про ремонти в своїх кабінетах. В загальному, дивіться самі. Друзі, велике прохання, давайте відноситися краще до нашої міліції. Дякую за увагу».

 

Нагадуємо, що вже було здійснено обхід у Деснянському та Оболонському районах , проводиться робота в Дніпровському районі. Незабаром починається робота в Святошинському, Подільському та Солом'янському районах.