З 19 по 31 березня 2015 в рамках проекту «Спільний захист - професійні дільничні» було здійснено ряд запланованих обходів кабінетів дільничних інспекторів міліції Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Метою обходів є підвищення ефективності роботи правоохоронних органів та покращення умов праці дільничних інспекторів, оскільки саме вони є сполучною ланкою між громадянами і системою правоохоронних органів держави.

За результатами обходу дільниць було виявлено, що переважна частина співробітників змушена працювати в неналежних умовах. Більшості інспекторів не вистачає не тільки наймінімальніших речей, але й головних спецзасобів, що необхідні для роботи.

Не менш важливою проблемою є і відсутність Інтернету на дільницях, офісної техніки в нормальному стані. До цього додається ще й питання недостатності освітлення та подекуди жахливого стану санвузлів.

Більша частина кабінетів дійсно потребує ремонту, адже забезпечення комфортного робочого місця певною мірою допоможе знизити і рівень дефіциту кадрів, який ми сьогодні спостерігаємо в системі правоохоронних органів. Варто зазначити, що самі дільничні інспектори виявили приязне ставлення до волонтерів і готовність співпрацювати з проектом надалі.

Запрошуємо усіх хто має бажання і сили прийняти участь у реформуванні системи правоохоронних органів.

Приєднуйтесь до нашої робочої группи (067) 468-13-59 Бенза Оксана

За результатам всіх обстежень було складено загальний акт.

Звіт про обхід зон адміністративного обслуговування Оболонського РУ ГУМВС України.

Звіт про обхід зон адміністративного обслуговування Оболонського РУ ГУМВС України.

Нагадуємо, що вже було здійснено обхід у Деснянському районні, незабаром починається робота в Дніпровському, Дарницькому, Святошинському та Солом'нському районах.