«Спільнозахист - Громадська безпека»

 

 

Скачати презентацію  

В рамках проекту «Спільнозахист»
благодійний фонд «Українська поліцейська автомобільна корпорація» презентує всеукраїнську

«Громадська безпека»

 

Місія проекту

Головною місією проекту є - безпека кожної української родини і дому!

Запорукою цієї безпеки є: попередження злочинів та їх профілактика. У правоохоронній системі багатьох країн, так само як і в Україні, це завдання покладено на дільничних інспекторів, які знаходяться в регулярному контакті з людьми, що проживають на конкретній території. Тому тісна комунікація, співробітництво, а головне - довіра між інспектором та громадськістю, сприятимуть зниженню рівня злочинів.

Наш Фонд, зусиллями волонтерів, громадськості, а також не без участі партнерів і спонсорів, ставить собі за мету реалізувати цю, безумовно, непросту, однак разом з тим - необхідну для кожного українця місію!

 

Головні завдання ПрограмиМісія проекту

Проект має зрозумілі та цілком реальні завдання, вирішення яких дозволить в конкретні терміни досягти необхідної головної мети:

 1. Формування довіри і поваги до професії міліціонера

 2. Поліпшення побутових і матеріально-технічних умов праці дільничних інспекторів

 3. Обмін досвідом та розширення професійного кругозору

Шляхи вирішення поставлених завдань

 1. Місія проектуФормування довіри і поваги до професії міліціонера - це архіважливе завдання, яке тісно пов'язане з іншими двома.

  Для його вирішення існують зрозумілі механізми. А саме:

  • Залучення в проект жителів конкретної території та знайомство з реаліями умов роботи їх дільничного інспектора

  • Знайомство з міліціонером, доброзичливе спілкування, обмін думками щодо поточних проблем мікрорайону - встановлення позитивного контакту

  • Прийшовши до розуміння загальних складнощів, спрямувати спільний пошук дій на поліпшення ситуації (тиражування людьми позитивної інформації про свого дільничного)

  • Паралельно з громадськими ініціативами, дільничні зобов'язані брати на себе проведення тематичних регулярних занять в школах і дитячих садках - це дозволить не тільки впливати на формування правильної моралі у дітей, а й сприяти зміцненню авторитету міліціонера у їхніх батьків, а також у численного персоналу навчальних закладів

 2. Місія проектуПоліпшення побутових і матеріально технічних умов праці інспектора - запорука того, що інспектор професійно і якісно виконуватиме свою роботу.

  Наразі, багато дільничних не мають навіть нормального санвузла в приміщенні, не кажучи про інтернет і комп'ютери. Дуже часто міліціонерам навіть немає на чому складати протоколи: відсутність канцелярії і звичайного робочого столу - не фантастика, а будні рядового дільничного!

  Розуміння того, що озвучена проблематика впливає в кінцевому підсумку на безпеку кожного, а також усвідомлення складної економічної ситуації в державі, зобов'язані спровокувати громадянина на конкретні дії та допомагати в силу своїх

  можливостей. У даному контексті під егідою Фонду найбільш соціально-активні мешканці конкретного мікрорайону беруть на себе комунікативні та практичні функції:

  • Моніторинг та збір інформації по кожній дільниці та її передача в координаційний Штаб Фонду

  • Участь у реалізації акцій з пошуку і збору необхідного обладнання, інвентарю або фінансових коштів

  • Практична організація облаштування робочого місця свого інспектора

 3. Місія проекту

  Обмін досвідом та розширення професійного кругозору 

  Відкриті лекції, а також вебінари українських та зарубіжних поліцейських фахівців для правоохоронців України і членів УПАК проводяться в РУ ГУМВС України в місті Києві на теми охорони громадського порядку та налагодження партнерських відносин з мешканцями мікрорайонів.

   Подібні заходи допоможуть висвітлити соціальний устрій та моральні принципи, закладені в основу діяльності правозахисних структур передових країн світу. 

Стратегічний план проекту

Стратегічний план проекту

Як вже зазначалося, даний проект має чіткі терміни і поетапний план реалізації. Зі стартом «пілотної» версії «Програми підтримки дільничних інспекторів» в Деснянському районі Києва наш Фонд, вже зараз, активно працює над виконанням всього задекларованого. Фактично - це 1-й з 5-ти етапів, які всім учасникам проекту належить разом подолати для виконання місії. Наші експерти та наукові консультанти припускають повне відпрацювання всіх механізмів робочої версії проекту у Деснянському районі за 1 рік.

 

Після завершення 1-го етапу, ми плануємо перехід до наступних 3-х. Використовуючи раніше відпрацьовану схему, «Програма підтримки дільничних інспекторів» буде інтегрована в усі райони Києва. Необхідний термін для виконання даного завдання - 2,5 року.

Враховуючи реалії усіх регіонів України, ми плануємо перейти до 5-го етапу - інтеграцію «Програми підтримки дільничних інспекторів» в обласні центи нашої країни.

 

Що зроблено і робиться вже сьогодні

Ми не помилилися, коли прогнозували активне бажання у людей приймати самостійну участь у житті і побудові безпеки у власному місті. Кількість активних волонтерів у Деснянському районі столиці вже більше 30-ти чоловік. Під кураторством Фонду даними активістами проведено моніторинг і збір інформації по 22-м дільницям. Зібраний повний перелік усього необхідного для якісної роботи інспекторів. У процесі особистого спілкування з'ясувалося, що міліціонери готові та мають бажання сприяти проекту.

Члени нашого Координаційного Штабу вже обробили, структурували і знайшли конкретні механізми щодо вирішення отриманих завдань:

 • Розроблена і готова до запуску «Акція допомоги жителів своєму інспектору»

 • Ведуться переговори з Інтернет-операторами з питань пільгового підключення дільниць до мережі

 • Розпочато організацію робіт з облаштування робочих кабінетів міліціонерів

 • Стартувала партнерська програма, в рамках якої ведеться розробка освітньої частини проекту

 • Вже зараз наші фахівці працюють над інформаційною кампанією, як всього проекту, так і «Акції допомоги дільничним»

 • Приємно відзначити, що наша «Програма підтримки дільничних» знайшла позитивний відгук у керівництва ГУ УМВС району: в рамках співпраці було проведено семінар за участю всіх інспекторів і представників Фонду

НОВИНИ ПРОЕКТУ:

Мета зустрічі:
1. Ознайомити начальників служб дільничних інспекторів з діяльністю організації УПАК по проекту "Спільнозахіст" і безпосередньо з програмою "Професійні дільнічні".
2. Озвучити наступні кроки взаємодії. Отримати схвалення і згоду сприяти.
Детальніше »

27 лютого в рамках проекту «СПІЛЬНОЗАХИСТ – професійні дільничні» було передано благодійну допомогу Деснянському РУ ГУМВС України.
Детальніше »

Інформація для партнерів і спонсорів

Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих фізичних осіб, а також компанії та організації, які усвідомлюють ступінь своєї соціальної відповідальності, розуміючи, що значить працювати і жити в державі з високим рівнем безпеки.

Учасник діяльності бере участь у реформуванні МВС України та, безпосередньо, впливає на зміни у суспільстві.

Партнери отримують Сертифікат сприяння, який свідчить про участь компанії в реформуванні МВС України та залучаються інформаційною підтримкою організації та діючих партнерів:

- статусне згадування в проектних матеріалах;

- розміщення логотипу на сайті та в соціальних мережах;

- інформаційна e-mail та SMS розсилка;

- розміщення логотипу в буклеті;

- розміщення логотипу на баннерах під час проведення зустрічей населення з правоохоронцями;

- розповсюдження друкованої продукції з вашим логотипом серед бізнес-спільноти.

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОЕКТУ ЗАРАДИ СПІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!!!

ДОПОМОГТИ »

КОНТАКТИ КООРДИНАЦІЙНОГО ШТАБУ:

м. Київ, вул. Введенська 29/58
ТЕЛ: +38 (044) 228-77-00, email: info@pmcu.com.ua

 

Способи внесення благодійних внесків:

Безготівковим переказом

МБФ «Українська поліцейська автомобільна корпорація»
Код ЄДРПОУ 21658123, п/р гривня 26006052620985
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 320649
Призначення платежу: добровільна пожертва на проект “Спільнозахист - професійні дільничні”

Приват24
Поповнення карткового рахунку 5169330505560968

Готівкою

в офісі УПАК за адресою: м. Київ, вул. Введенська, 29/58, з 10:00 до 19:00

телефон офісу: +38 (044) 228-77-00

Ми щиро сподіваємося, що наш проект зможе допомогти поліпшити роботу дільничних інспекторів, тим самим підвищуючи рівень безпеки кожного громадянина.

Дякуємо за небайдужість!

  СИЛА     ДРУЖБА     БЕЗПЕКА