«Поліція для дітей»

Поліція для дітей

В рамках загального проекту «Спільнозахист»
“Українська Поліцейська Автомобільна Корпорація” (УПАК)

презентує всеукраїнську программу
«Поліція для дітей».

Урок загальної безпеки для дітей

Основна концепція проекту 

“Поліція для дітей”   - це соціальний  проект, який встановлює довірливі стосунки між дітьми та міліцією та має на меті попередження потрапляння в різні складні ситуації, при цьому демонструючи нові пріоритети у роботі правоохоронців, якими мають стати - довіра з боку суспільства. Даний проект допоможе сформувати новий імідж “оновленого міліціонера - захисника”. Працівник міліції має стати, насамперед, партнером громадян, а не представником карального органу, особливо для дітей. Цим послугує, підвищенню лояльністю батьків до правоохоронців, а в дітей сформує позитивне та поважне ставлення до людини у формі.

Проведення зустрічей-уроків, які мають навчально-профілактичний характер, допоможе дітям сформувати навички та засвоювати новий матеріал та спосіб уникання і як діяти в  складних ситуаціях та в таких, що можуть загрожувати життю дитини.  Головна задача навчити дітей поняттю “правильного-або-безпечного дорослого”.

Мета проекту: 

Формування нового позитивного іміджу людини у формі з числа правоохоронних органів, зокрема дільничних інспекторів, кримінальної міліції у справах дітей, працівників ДАІ та патрульної служби, шляхом проведення навчально-профілактичних заходів серед дітей та дорослих.

Завдання: 

Проінформувати дітей у своїх правах, обов’язках, кримінальній відповідальності та структурі роботи поліції.

Підвищити рівень довіри до правоохоронців у батьків, вчителів, соціальних працівників.

Зняття психологічного бар’єру, формування розуміння важливості цих професій для суспільства.  

Реалізація проекту: 

У інтерактивній формі, тобто, граючи, дитина отримує нові знання та навички, які допоможуть їй адекватно реагувати на небезпечну ситуацію.

За допомогою аніматорів та моделюванні ситуацій через “Форум-театр”, які є потенційно небезпечні для дітей правильно себе вести, а також відповідно реагувати в екстремальних ситуаціях, про які розкаже представник правоохоронних органів.  У процесі навчання демонструються різноманітні моделі спілкування людей. Дитина отримує і засвоює таку форму поведінки, при якій, залишаючись добрим, можна бути обережним і пильним та не забувати про безпеку.

В рамках реалізації цього проекту можна задіювати соціально активних представників українського бізнесу, яким не байдужа безпека та зростання дітей в Україні. З огляду на це, УПАК, який успішно реалізує соціальні проекти, а також тісно співпрацює представниками правоохоронних органів, оголошує конкурс на партнерську підтримку в реалізації проекту, який має всеукраїнський значущий характер.

З пропозиціями про співпрацю звертайтесь

info@pmcu.com.ua 

  СИЛА     ДРУЖБА     БЕЗПЕКА